sobota 21. září 2013

Violet jacket

Jednoho dnes mi napsal týpek, že "prej rappuje" a chtěl by udělat nějaký promo fotky.Netvářil jsem se na to nějak štastně. Promo fotky jsem nikdy nedělal, a jelikož jsem tušil že bude na dost špatný úrovni, tak jsem i čekal že si ty fotky potom bude i upravovat což určitě dopadne špatně. Napsal jsem mu že uvidím (to u mě většinou znamená NE). Během týdne jsem  si na něj vzpomněl když jsem se nudil na internetu. Napadlo mě že jsem se ani nekoukl na ty jeho songy tak jsem ho vyhledal na youtube ( http://kuc.cz/8pcrz4), říkal jsem si že to tak špatný není, ale že by to bylo taky dobrý to taky ne.
Začal jsem o tom víc přemýšlet a když jsem si jen tak začal zpívat jednu jeho písničku tak jsem mu napsal a domluvili jsme se. Nakonec se ukázalo že je to celkem borec a v pohodě týpek. A hlavně jak jsem ho poznal změnil jsem názor na jeho skladby. Nakonec jsme si začali rozumět tak jsme byli fotit ještě dvakrát- to kdyžtak příště :).


Nakonec z toho vznikly celkem dobrý fotky, lepší teda než jsem čekal když jsem nic neměl naplánovaný a všechny vznikaly vlastně spontánně.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Pište co chcete, ale ať to dává smysl!